Route

Ons bezoekadres:gevelzomer.jpg

Eelinkstraat 4, 7101 JL Winterswijk



U kunt ons vinden met de onderstaande informatie:

U komt vanuit Aalten:
Eerst voorbij Obelink. Bij Tuwi en Huiskamp gaat u op de rotonde rechtsaf, dan bij de volgende rotonde rechtdoor. Vervolgens neemt u de 1e afslag links en de 2e afslag rechts. U rijdt de Eelinkstraat in.

U komt vanuit Groenlo:
Bij de Chinese Muur gaat u op de rotonde rechtsaf, bij de volgende rotonde (McDonalds) rechtdoor, om bij de 3e rotonde (Tuwi) linksaf te slaan. Bij de eerste rotonde rechtdoor, dan de 1e afslag links en de 2e afslag rechts. U rijdt de Eelinkstraat in.

U komt vanuit Lichtenvoorde over Vragender:
Op de rotonde bij Tuwi gaat u rechtdoor, op de 2e rotonde weer rechtdoor, dan de 1e afslag links, en dan 2e afslag rechts. U rijdt de Eelinkstraat in.

U komt vanuit Duitsland (Oeding):
Na het tankstation en supermarkt Aldi gaat u rechts de Kottenseweg op, dan de 2e afslag rechts. U rijdt de Eelinkstraat in.